Zamknij
REKLAMA

Święto Policji

13:11, 23.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Święto Policji / Myszków

Święto Policji

W tym roku mija 100 lat od powstania Policji Państwowej.

Tegoroczne Święto Policji miało więc dodatkowy, jubileuszowy wymiar. Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Powiat Myszkowski reprezentowali Wicestarosta Mariusz Morawiec i Przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta. Wśród zaproszonych gości był I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.
 
Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Marcin Lemański, który podziękował wszystkim policjantom za codzienną służbę, za oddanie i rzetelność. Szef myszkowskich stróżów prawa skierował również swoje podziękowania za wsparcie i przychylność do władz powiatowych i innych podmiotów z którymi myszkowscy policjanci współpracują od lat. Po wręczeniu awansów były podziękowania, gratulacje i życzenia.
 
Z okazji święta 21 funkcjonariuszy otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Romana Rabsztyna akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
 
Podczas uroczystości swoją obecnością myszkowskich stróżów prawa uhonorowali przedstawiciele różnych służb, prokuratury i instytucji pozarządowych oraz władz samorządowych na czele z Przewodniczącym Rady Powiatu Wojciechem Pichetą i Wicestarostą Myszkowskim Mariuszem Morawcem, który zabrał głos w imieniu samorządowców Powiatu Myszkowskiego, dziękując policjantom za ofiarną służbę i podkreślając, że garnizon myszkowski należy do najlepszych w Województwie Śląskim.
 
Asystentka Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej odczytała list pani Poseł z gratulacjami i życzeniami dla policjantów.

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone