Zamknij
REKLAMA

Sesja Rady Powiatu

00:14, 23.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Radni powiatowi zebrali się na ostatniej sesji w obecnej kadencji. Były to szczególne obrady, podczas których wzajemnie podziękowano sobie za pracę.

Rada Powiatu V kadencji; od lewej pierwszy rząd: Andrzej Jastrzębski, Jolanta Koral, Danuta Służałek-Jaworska, Wiesława Machura, Anna Socha-Korendo, Dorota Kaim-Hagar, Grażyna Kolasa-Gotkowska; od lewej drugi rząd: Krzysztof Klimek, Jan Kieras, Michał Trojakowski, Sebastian Ruciński; od lewej trzeci rząd: Jarosław Kumor, Tomasz Ośmiałowski, Piotr Bańka, Józef Lazar, Dariusz Lasecki, Rafał Kępski, Jakub Grabowski

W pierwszych punktach Rad Powiatu podjęła uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu na 2019 r. oraz w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Myszkowskiego na lata 2018-2028.
 
Po przyjęciu powyższych uchwał Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki serdecznie podziękował wszystkim radnym za czteroletnią pracę dla Powiatu i współpracę merytoryczną podczas obrad komisji i Rady. 

Szczególną chwilą było wręczenie radnym pamiątkowych piór i listów okolicznościowych w podziękowaniami za wspólną pracę.
 

Radni podczas obrad ostatniej sesji

(Powiat Myszkowski)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone