Zamknij
REKLAMA

Wodociąg w ulicy Partyzantów

01:02, 07.08.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Wodociąg w ulicy Partyzantów / Myszków

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 30 czerwca firma Cema-Mystal wypowiedziała umowę na dostarczanie wody dla budynków Powiatowego Urzędu Pracy, Przychodni Zdrowia i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz firm znajdujących się w ul. Partyzantów.

3 kwietnia z inicjatywy Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka odbyło się ostatnie z serii spotkań dotyczące problemu kanalizacji i dostarczania wody dla firm i instytucji znajdujących się w ul. Partyzantów. Obecny na spotkaniu Prezes  ZWiK Ryszard Woszczyk na wyraźną sugestię burmistrza zobowiązał się do wykonania inwestycji polegającej na doprowadzeniu wody do powyższych instytucji. Wykonanie zadania ZWiK powierzył firmie „Hydromierix” Sp. z o.o., Sp. Komandytowa z Poraja, która wykonała roboty w krótkim czasie, wykorzystując tzw. przewiercenia sterowane, które pozwoliły wykonywać prace ziemne bez rozkopywania gruntu.

Na długości 423,5 metra w ul. Partyzantów wybudowano wodociąg, który zasila w wodę instytucje w ul. Partyzantów i do której sukcesywnie podłączają się funkcjonujące tam firmy. Koszt robót to ok. 200 tys. zł.

[UM Myszków]

REKLAMA
(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone