Zamknij
REKLAMA

Wyróżnienie dla dyrektora PUP i całej jednostki

17:58, 19.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Wyróżnienie dla dyrektora PUP i całej jednostki / Myszków

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz został wyróżniony przez Elżbietę Rafalską, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Odznaką Honorową Primus in Agendo, którą otrzymał z rąk Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. Wyróżnienie otrzymał także drugi raz z rzędu Powiatowy Urząd Pracy, który jest jednostką Powiatu Myszkowskiego, za uzyskanie w 2018 r. efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych wobec osób bezrobotnych w województwie śląskim.


Dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz odbiera nagrodę
            
Primus in Agendo jest zaszczytnym honorowym wyróżnieniem przyznawanym osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej oraz rodziny. Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy osoby wyróżnionej, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.
 
- Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony. Wyróżnienie to motywacja do mojej pracy jako dyrektora PUP, jak również jako wiceprzewodniczącego Konwentu Dyrektorów PUP województwa śląskiego na rzecz rynku pracy. Pragnę podziękować wszystkim pracownikom Urzędu, którzy są zaangażowani w działania na rzecz promocji i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. To nasz wspólny sukces osiągnięty dzięki zaangażowaniu, kompetencjom i wiedzy wszystkich pracowników – mówi dyrektor Marek Węgrzynowicz.

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone