Zamknij
REKLAMA

Pierwszy noworodek w 2019 roku w województwie śląskim urodził się w powiecie myszkowskim

08:53, 04.01.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Klara z Myszkowa jest pierwszym dzieckiem urodzonym w 2019 roku w województwie śląskim. Szczęśliwych rodziców i ich córkę odwiedzili w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie wojewoda śląski Jarosław Wieczorek i starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk.

Szczęśliwych rodziców z małą Klarą odwiedzili wojewoda śląski Jarosław Wieczorek i starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk

Dziewczynka przyszła na świat kilkanaście minut po północy 1 stycznia jako pierwsze dziecko państwa Agnieszki i Radosława Mazurów z Myszkowa. Poród nie był planowy i odbył się przez cesarskie cięcie. Mała Klara jest zdrowa i czuje się świetnie.
Wojewoda Jarosław Wieczorek już trzeci raz z rzędu odwiedził pierwsze dziecko narodzone w województwie śląskim. Pogratulował rodzicom i życzył zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w 2019 roku.

Starosta Piotr Kołodziejczyk również przekazał życzenia szczęśliwej rodzinie, która w tak niezwykłych okolicznościach powitała nowy rok. 
Po miłych chwilach na Oddziale Położniczym wojewoda i starosta obejrzeli Szpital, oprowadzeni przez Naczelnego Lekarza Szpitala Ireneusza Stokowackiego.

Po szpitalu gości oprowadzał Naczelny Lekarz Szpitala Ireneusz Stokowacki

(PowiatMyszkowski)

 

(D.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone