Oczyszczacz konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/18/1550Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: Pułaskiego 68c, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Czyszczenie konstrukcji i elementów stalowych, obsługa śrutownicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 25.09.2018
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU "JVM" Jarosław Mucha
    Adres: Jesionowa 53, 42-421 Skałka, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Jarosław Mucha
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Uzupełnienie doposażenie st. pracy RPO WSL 2018 cv, godziny zgłaszania się kandydatów: 9-16 Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu s
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
    StPr/18/1336
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    opieka nad osobami starszymi ( demencja starcza, Alzheimer)
    StPr/18/1333

    wykonywanie poleceń wierzchników - pomoc w przygotowywaniu posiłków;
    StPr/18/1331
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    prosta obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
    StPr/18/1326
    wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

    pomoc przy montażu klimatyzacji, wentylacji, praca pod nadzorem kierownika
    StPr/18/1330
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obsługa wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania
    StPr/18/1324

    szycie cholewek
    StPr/18/1576

    składanie operatów geodezyjnych, sporzadzanie dokumentow biurowych, praca w terenie
    StPr/18/1296
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Czyszczenie konstrukcji i elementów stalowych, obsługa śrutownicy.
    StPr/18/1550

    rozkładanie palet do kompletacji; przepakowywanie towarów zgodnie z określonymi schematami; układanie produktów na paletach;
    StPr/18/1287
    wynagrodzenie od 2 240 - 2 560 PLN