Zamknij
REKLAMA

Kolejne zarzymania. Tym razem dzieci miały narkotyki.

15:48, 09.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Myszkowa zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali dwóch nastolatków, którzy mieli przy sobie narkotyki. Za ich posiadanie odpowiedzą przed sądem. Grożą im nawet 3-lata więzienia.

W ostatnim czasie w ręce policjantów z zespołu ds. nieletnich wpadło dwóch mężczyzn w wieku 17 i 18 lat. Obaj mieli przy sobie środki odurzające. Pierwszy z nich, 18-latek z Myszkowa, wpadł w piątek z marihuaną podczas legitymowania na ulicy 3 Maja w Poraju. Kolejny- 17-letni mieszkaniec Żarek Letnisko- został zatrzymany z marihuaną na ulicy Kwiatkowskiego w Myszkowie. W jego mieszkaniu stróże prawa zabezpieczyli jeszcze amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. Za posiadanie niedozwolonych substancji odpowiedzą przed sądem.

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone