Zamknij
REKLAMA

Strzelali z wiatrówki dla zabawy

15:12, 09.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 48-letnią kobietę i 24-letniego mężczyznę, którzy strzelali z wiatrówki na terenie kompleksu sportowego w Myszkowie. Efektem działania "snajperów" była zniszczona szyba. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Nieodpowiedzialna para została zatrzymana. W mieszkaniu 24-latka śledczy zabezpieczyli jednostkę broni. Grozi im do 5 lat więzienia.

Swoją nieodpowiedzialność udowodnił 24-letni myszkowianin i jego 48-letnia znajoma, którzy postanowili sobie postrzelać z wiatrówki do przeszklonych drzwi obiektu sportowego. Policjanci został powiadomiony o tym, że ktoś strzelał z wiatrówki na terenie kompleksu sportowego w Myszkowie. Ołowiane śruty uszkodziły szybę powodując straty ponad 1 tys. zł. Kryminalni pracujący nad sprawą szybko wytypowali i namierzyli sprawców. Pomógł monitoring.

Mundurowi wkroczyli do ustalonego mieszkania. 24-letni myszkowianin był kompletnie zaskoczony. Dobrowolnie wydał sztukę broni pneumatycznej, którą posługiwał się wspólnie ze swoją 48-letnią znajomą. Mężczyzna i jego znajoma zostali zatrzymani. Oboje usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia i przyznali się do winy. Nieodpowiedzialne ich zachowanie może spowodować, że trafią do więzienia nawet na 5 lat.

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone