Zamknij
REKLAMA

27-latek wpadł z narkotykami

10:34, 08.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 27-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna wpadł po krótkim pościgu. Za posiadanie narkotyków sprawą myszkowianina zajmie się prokurator i sąd.

Dzisiaj w nocy, podczas patrolu miasta policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego na ulicy Sienkiewicza zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy stali na środku drogi. Po zatrzymaniu radiowozu jeden z nich zaczął uciekać. Stróże prawa podjęli za nim pościg i po chwili mężczyzna wpadł w ręce mundurowych.W czasie legitymowania 27-latek był pobudzony i zachowywał się agresywnie wobec policjantów. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy nim susz koloru zielonego. 27-latek został zatrzymany. Był pijany. Jego badanie wykazało prawie 3 promile w organizmie. Wykonane przez mundurowych testy potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone