Zamknij

Szkolenie dla motocyklistów

12:41, 22.04.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
KPP Częstochowa

Przed rozpoczęciem sezonu motocyklowe funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Częstochowie przeprowadzili szkolenie dla motocyklistów na temat bezpiecznej jazdy motocyklem.

Przed rozpoczęciem sezonu motocyklowego na parkingu przy Jasnej Górze odbyło się  szkolenie dla kierowców jedośladów zorganizowane przez Panią Katarzynę Wróblewską - wiceprezes Stowarzyszenia Międzynarodowego Rajd Katyński. Szkolenie na temat bezpiecznej jazdy przeprowadził st.sierż. Michał Urbanik, który przekazał najważniejsze informacje na temat bezpieczeństwa motocyklistów w ruchu drogowym. Po zakończonym szkoleniu rozdane zostały naklejki edukacyjne na samochody "Patrz w lusterka - spójrz dwa razy", a zainteresowani kierowcy mogli przejść się w alkogoglach.

(KPP Częstochowa)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone