Zamknij
REKLAMA

Olimpiada Przedszkolna z udziałem policjantów

12:32, 22.04.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
KPP Częstochowa

Kilka dni temu, Komenda Miejska Policji w Częstochowie wzięła udział w przedsięwzięciu pn. "Przedszkoliada". Uroczystość odbyła się w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie a jej celem było promowanie aktywności ruchowej oraz propagowanie bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Częstochowie przygotowali dla przedszkolaków konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Najmłodsi mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego oraz innych zasad dbających o ich bezpieczeństwo. Konkur poprowadziły st.sierż. Beata Witos i sierż. Małgorzata Makles. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki w postaci odblasków. Kolejnym punktem programu była olmpiada sportowa, w której najmłodsi zmagali się w różnego rodzaju konkurencjach sportowych. Była to dla dzieci doskonała lekcja zdrowej rywalizacji i współpracy w zespole ale również lekcja umiejętności przegrywania i wygrywania z szacunkiem wobec pokonanych. W olimpiadzie brało udział 17 przedszkoli. Największą przyjemność sprawiły dzieciom zabawy z policyjną maskotką "Sznupkiem".

(KPP Częstochowa)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone