Zamknij
REKLAMA

Powołania na stanowiska dla szefów myszkowskiego garnizonu

14:53, 13.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Nowym szefem myszkowskiego garnizonu został mł. insp. Marcin Lemański. Natomiast obowiązki jego zastępcy zostały powierzone podinsp. Michałowi Choli. Rozkazy wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość, związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powołał z dniem 16 września na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie młodszego inspektora Marcina Lemańskiego. Wcześniej szef jednostki w Myszkowie miał powierzone obowiązki na tym stanowisku. Natomiast obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie powierzone zostały podinspektorowi Michałowi Choli, który do tej pory kierował Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie. Rozkazy i gratulacje wręczył komendantom szef śląskich policjantów nadinsp. Krzysztof Justyński.

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone