Zamknij
REKLAMA

Śladami Radwańskiej i Kubota

13:34, 21.07.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
UM Myszków

30 czerwca 2018 roku na obiekcie sportowym Dotyk Jury w Myszkowie w ramach obchodów Dni Myszkowa zorganizowany został otwarty dzień tenisa ziemnego. Zajęcia odbyły się pod patronatem Urzędu Miasta Myszkowa i UKS LUKA Tenis Myszków.

Każdy z przybyłych miał okazję skorzystać z bezpłatnych zajęć i pokazów nauki gry w tenisa, korzystając z kompletnego sprzętu tenisowqego dla każdej kategorii wiekowej oraz zapoznać się z zasadami gry. Impreza organizowana na wzór międzynarodowego dnia tenisa ma na celu aktywizację sportową społecznosci lokalnej oraz upowszechnianie dyscypliny sportowej tenis ziemny. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i powiatu w każdym wieku.
Pokazy poprowadzili członkowie UKS: Angelika Jurczyk, Łukasz Borda i Marcin Morawiec.

Dzień później, również na Dotyk Jury odbyła się Talentiada Tenisowa o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa. Organizatorem zawodów był UKS LUKA Tenis Myszków, natomiast sponsorem głównym Urząd Miasta Myszkowa, który ufundował puchary dla najlepszych zawodników oraz medale dla wszystkich uczestników.

Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2008 i starsi oraz rocznik 2009 i młodsi, i są drugą imprezą z tego cyklu mającą na celu poszukiwanie młodych talentów oraz wyłonienie najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować nasz powiat na rozgrywkach ogólnopolskich.

W zawodach uczestniczyło ponad 30 dzieci, młodsze roczniki wykonywały trzy konkurencje sprawnościowo-tenisowe natomiast roczniki starsze rywalizowały również w warunkach gry tenisowej na zmniejszonym korcie dostosowanym do ich wieku.

W kategorii wiekowej rocznik 2008 i starsi klasyfikacja przedstawiała się następująco:
1. miejsce - Monika Ferdynand
2. miejsce - Borys Wnuk
3. miejsce - Alan Łyszczarz

W kategorii wiekowej rocznik 2009 i młodsi:
1. miejsce - Bartek Miklas
2. miejsce - Aleksandra Serafin
3. miejsce - Maciek Ferdynand

Nagrody w imieniu sponsora wręczała zastępca Burmistrza Myszkowa Iwona Franelak.

(UM Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone